Онлайн-презентації Sway

Автор Hope-School 4 місяці тому

Дистанційне навчання – це виклик, переосмислення своєї діяльності та пошук нових шляхів. Онлайн-презентації Sway стали невеличким відкриттям, що прийшли на допомогу вчителю та учням.

Презентації Power Point, які широко використовуються в освіті виявилися недостатньо ефективними при дистанційному навчанні в умовах карантинних обмежень. Перегляд цих презентацій на смартфоні не дуже комфортний, та й не завжди вдається їх завантажити. Вирішенням цієї проблеми стають онлайн-презентації Sway. Це безкоштовний хмарний сервіс, який дозволяє створити онлайн-презентації для представлення в Інтернеті.

Sway може використовуватися для:

  • створення портфоліо вчителя;
  • презентації студентських проектів;
  • мультимедійного супроводу заняття;
  • створення електронного посібника.

Хмарні технології дозволяють не тільки створювати продукт, вони надають можливість працювати і іншим з даним контентом з визначенням прав доступу. При цьому створений матеріал зберігається на віддаленому сервері та постійно є у доступі.

Презентації Sway однаково добре виглядають на екранах з різною роздільною здатністю (на моніторах, планшетах та смартфонах)за рахунок того, що пропорції презентації та розмір шрифту підлаштовуються під розмір вікна браузера на відмінну від  презентації PowerPoint, які зберігають пропорції сторін і при перегляді залишаються порожні місця по бокам презентації а їх шрифт не адаптується під розмір екрана.

Для зручності користувача закладено декілька можливостей перегляду презентації: прокручування мишкою, горизонтальна прокрутка та перегортання слайдів. Важливо, що кожен користувач має можливість встановити зручний для себе режим. Інформація об’єднана в блоки може розглядатися також прокручуванням або перегортанням. Презентація Sway зручна для використання тим, що може містити не тільки текстову інформацію та зображення, вона надає можливість закріплювати посилання на ігри, аудіо та відео. Все це робить її не тільки зручною, але й інтерактивною та цікавою для учнів, збільшує мотивацію до навчання.


Запрошуємо ознайомитися з прикладом використання презентації Sway. Приємного перегляду!

Категорія:
  Інноваційні технології в освітній діяльності гімназії
About

 Hope-School

  (53 articles)