Тиждень екології

Автор Hope-School 4 роки тому2 Comments
Головна  /  Новини  /  Тиждень екології

Розпочався тиждень екологічного виховання загальношкільною лінійкою, на якій вчитель природознавства Луцишин Є.А. ознайомив присутніх з планом заходів, екологічного виховання, які відбуватимуться в школі протягом тижня.

Метою цих заходів було: формування екологічної культури учнів, усвідомлення себе, як частинки природи, відчуття відповідальності за неї як за національне багатство, залучення вихованців до активної екологічної діяльності. Того ж дня, 23.04.2018р., відбувся конкурс малюнків серед учнів 1-4 кл. на тему: «Бережіть Землю», який був присвячений Міжнародному Дню Землі.

У вівторок, 24 квітня, відбулись конкурси плакатів на екологічну тематику: 5-6 кл. – «Екологічні проблеми», 7-9кл. – «Біль Чорнобиля».

У середу, 25 квітня, учням 4-6кл. був представлений екологічний проект «Червона книга», учасниками проекту виступили декілька учнів 6 класу, які були об’єднані в групу «Підсніжник», під керівництвом вчителя хімії та біології Осадчук Н.В.

У четвер, 26 квітня, до Дня 32-річниці Чорнобильської трагедії вчителем біології та хімії Осадчук Н.В. був проведений урок для учнів 7-9 кл. «Історичними стежками Чорнобиля. Чули. Знаємо, Пам`ятаємо». Учні мали змогу ознайомитися з історичними подіями щодо Чорнобилької катастрофи, також переглянули відеофільм «За декілька хвилин до Чорнобильської трагедії». Вчителем біології також було розроблено для учнів та їх батьків пам`ятку: «Заходи радіаційного захисту».Того ж дня для учнів 8 кл. під керівництвом вчителя фізики Савчука О.В. було проведено екскурсію до Інституту фізико-технічних та комп`ютерних наук ЧНУ.

У п`ятницю, 27 квітня, вчителем біології та хімії Осадчук Н.В., був проведений позакласний захід – імпровізований телеміст: «Екологічна ситуація в країнах світу». Учасниками цього заходу стали учні 7-9кл.

Також, у п`ятницю, в рамках тижня екологічного виховання були проведені екскурсії:для 5-6 кл. – до ботанічного саду ЧНУ під керівництвом класного керівника 5 кл. Далібожик Л.В.; для 7 кл. – до парку ЧНУ під керівництвом вчителя Скакун М.С.

Слід зазначити, що 20 квітня, учні 9 класу разом із класним керівником МакогончукВ.О. брали участь у міській акції по збору сміття по р. Прут за ініціативи еколого-натуралістичного центру. Також протягом тижня класними керівниками та класоводами проводились інформаційні хвилинки та години спілкування на екологічну тематику.

Завершився тиждень екології загальношкільною лінійкою на якій було нагороджено призами та відзначено грамотами найактивніших учасників.

Категорія:
  Новини
About

 Hope-School

  (52 articles)

2 коментарі

Leave a Reply

Your email address will not be published.