День подяки

Автор Hope-School 3 роки тому23 Comments
Головна  /  Новини  /  День подяки

Уже 26-й рік поспіль в кінці листопада наша школа святкує День Подяки. Сьогодні, інтегруючись у світовий простір, ми запозичуємо у різних країн Заходу певні традиції. Широкого масштабу набирає святкування Хелоуіну в нашій країні. Свято мертвих відзначається не тільки в школах, а і в садочках. Моторошно дивитися на дітей, розмальованих під чортів та мерців. Чого вчить таке свято майбутнє покоління?

Наша школа вже давно вирішила запозичити в США ідею святкування Дня Подяки. Виховувати вдячне поколіня – ось наше завдання. Впродовж місяця ми з дітьми розмірковуємо над тим, як саме має поводитися вдячна людина. Адже вдячність не є атрибутом свята раз на рік, а повинна стати звичкою, що згодом переросте в одну із важливих рис характеру молодої людини.

Цього року, до вже традиційних для нас постановок англійською мовою, додали уроки вдячності для дітей та їх батьків. За що вони можуть подякувати один одному? Вдячне молоде покоління – це благословіння для будь-якого народу. Чому не нашого?

Кожному учневі важливо отримати ґрунтові знання з різних галузей науки, літератури, мистецтва, а також стати фахівцем своєї справи. Та чи не найважливішим є навичка помічати добро та турботу ближніх. Наші серця з легкістю наповнюються смутком, злістю, заздрістю та невдоволенням. Чи зорієнтовані ми на добро? Чи навчені дякувати? Світ, наповнений вдячними людьми, – це місце, де кожен з нас бажав би жити.

Чи не час почати з себе?

Категорія:
  Новини
About

 Hope-School

  (46 articles)

23 коментарі

Leave a Reply

Your email address will not be published.