День подяки

Автор Hope-School 5 років тому1 Comment
Головна  /  Новини  /  День подяки

Уже 26-й рік поспіль в кінці листопада наша школа святкує День Подяки. Сьогодні, інтегруючись у світовий простір, ми запозичуємо у різних країн Заходу певні традиції. Широкого масштабу набирає святкування Хелоуіну в нашій країні. Свято мертвих відзначається не тільки в школах, а і в садочках. Моторошно дивитися на дітей, розмальованих під чортів та мерців. Чого вчить таке свято майбутнє покоління?

Наша школа вже давно вирішила запозичити в США ідею святкування Дня Подяки. Виховувати вдячне поколіня – ось наше завдання. Впродовж місяця ми з дітьми розмірковуємо над тим, як саме має поводитися вдячна людина. Адже вдячність не є атрибутом свята раз на рік, а повинна стати звичкою, що згодом переросте в одну із важливих рис характеру молодої людини.

Цього року, до вже традиційних для нас постановок англійською мовою, додали уроки вдячності для дітей та їх батьків. За що вони можуть подякувати один одному? Вдячне молоде покоління – це благословіння для будь-якого народу. Чому не нашого?

Кожному учневі важливо отримати ґрунтові знання з різних галузей науки, літератури, мистецтва, а також стати фахівцем своєї справи. Та чи не найважливішим є навичка помічати добро та турботу ближніх. Наші серця з легкістю наповнюються смутком, злістю, заздрістю та невдоволенням. Чи зорієнтовані ми на добро? Чи навчені дякувати? Світ, наповнений вдячними людьми, – це місце, де кожен з нас бажав би жити.

Чи не час почати з себе?

Категорія:
  Новини
About

 Hope-School

  (58 articles)

One Comment

  • JohnO says:

    Hi. I have checked your school-nadiya.com and i see you’ve got some duplicate content so probably it is the reason that you don’t rank hi in google. But you can fix this issue fast. There is a tool that generates content like human, just search in google: miftolo’s tools

Leave a Reply

Your email address will not be published.