Останні коментарі

Тиждень зарубіжної літератури

Автор Hope-School 2 роки тому
Головна  /  Без категорії  /  Тиждень зарубіжної літератури

З 18 по 22 лютого 2019 року вчителем української та зарубіжної літератури Макогончук В.О., класоводами молодшої школи та класними керівниками середньої школи було проведено Тиждень зарубіжної літератури. Під час тижня було створено атмосферу для роздумів над роллю літератури в сучасному світі та в житті дитини. Ключова теза тижня «Із книгами зростаємо», яка втілює знакову роль літератури в розвитку особистості.

У перший день тематичного тижня в школі було проведено лінійку- відкриття тижня літератури: «Із книгами зростаємо», презентація брошури «Література і сучасність».

У вівторок 19.02 для учнів 6 та 8 класів було організовано зустріч з чернівецькими письменниками Андрієм Тужиковим та Максимом Дупешком, де діти спілкувалися з митцями, дізнавались про сучасний літературний процес у Чернівцях та зв’язок чернівецької літератури із літературою зарубіжною.

В середу – 20.02, учні середньої школи разом із вчителями-предметниками відвідали виставу геніального англійського письменника Уільяма Шекспіра – комедію «Дванадцята ніч, або як собі хочете» (пер.М. Рильського), що проходила в Чернівецькому музично-драматичному театрі ім.Ольги Кобилянської. Завдяки відвідинам комедії учні ближче познайомились з творчістю англійського драматурга та змогли відчути справжню театральну атмосферу. 21.02 було проведено два заходи для середньої школи: музично-літературна скринька – на шкільних перервах лунали музичні адаптації відомих літературних творів (за мотивами фентезі-романів Дж.Р.Толкіна, віршів Роберта Бернса, а також віршів українських поетів – М.Вінграновського, Ліни Костенко). Для 5 класу вчитель зарубіжної літератури Макогончук В.О. провела відкритий урок-розробку проектів під назвою «Характеристика літературного персонажа: Том Сойєр та Полліанна», під час якого учні вчились розробляти власні проекти й застосовувати знання для втілення цікавих ідей.

Впродовж тижня класоводи молодшої школи також проводили різноманітні заходи до Тижня зарубіжної літератури: вікторини, конкурси творчих проектів, відвідини бібліотеки. Зокрема, учні перших класів відвідували Чернівецьку обласну бібліотеку для дітей: дізнавались про роботу закладу, гортали й знайомились з новими дитячими книгами.

Також учні середньої школи активно долучились до інтерактивного конкурсу творчих проектів «Мій улюблений твір»: надсилали відео-реклами улюблених творів та розробляли справді креативні проекти.

Отож, протягом тематичного тижня вчителі та учні школи «Надія» змогли створити атмосферу любові до мистецтва слова: брали участь в різноманітних заходах, рекламували улюблені твори, спілкувались з письменниками, танцювали під вірші відомих поетів й ще більше зацікавитись таким глибоким, цікавим та самодостатнім явищем як література.

Categories:
  Без категорії, Новини
About

 Hope-School

  (46 articles)