Навчальні програми

Навчальні програми Нова українська школа – це школа для життя у 21 ст. , яка вчить використовувати знання у суспільстві, яке стрімко розвивається та змінюється.

Для будь-якого суспільства важлива безпека і здоров’я людини; активність її громадян, які готові змінювати та формувати суспільство; фінансова грамотність і підприємливість; охорона навколишнього середовища. Це є ті життєві компетентності, які формуються зі школи.

Сучасне суспільство потребує високоморального фахівця. В школі створена особлива атмосфера поваги, дружніх стосунків між учнями, педагогами та батьками. Особлива увага приділяється вихованню особистості та формуванню рис характеру на основі абсолютних біблійних істин, до яких все частіше звертається сучасне суспільство.

Приватна ЗОШ І-ІІ ст. « Надія» працює за державним освітнім стандартом, видає атестати про базову загальну середню освіту державного зразка. Учні школи також навчаються за міжнародною програмою School of Tomorrow (США) та вивчають ряд предметів (основи здоров’я, екологія, географія, всесвітня історія, економіка, основи бізнесу) англійською мовою.

Школа використовує традиційні методи навчання, поряд з ними робить практичні кроки щодо індивідуалізації навчання. Те, що називається шкільним навчанням ми перетворюємо в серію досить дрібних, легко сприймаючих за один раз цілей, і покладаємо відповідальність за їх досягнення на саму дитину.

Дитина знаходиться в середовищі, де вона вчиться, а не в середовищі, де її вчать. Перед кожним учнем знаходиться картка прогресу (успіхів), яка відображає досягнення учня і картка завдань, з якою він працює кожного дня. Такі методи навчання виховують працездатність, відповідальність та формують характер учня.

В школі успішно працює система заохочень: «шкільні гроші» і «крамнички» з різноманітним шкільним приладдям та іграшками. Як результат, ми отримуємо кероване і мотивоване навчання. В школі навчається 180 учнів. Наповнюваність класів до 18 учнів.

All
0
Без категорії
0
Новини
0

Вітаємо всіх з Воскресінням Ісуса Христа!

20.04.2020
Школа Надія щиро вітає всіх з Великднем ! Ми також доклали звіт як пройшло це свято у наших дітей 🙂

Міжнародний хор з участю дітей нашої школи

18.04.2020
Наша школа “Надія” прийняла участь в першому 100-голосному міжнародному хорі.

Варшава 26 грудня 2019

14.02.2020
З 26 по 29 грудня учні 7 та 9 класів відвідали столицю Польщі, Варшаву. Захоплююча подорож з Різдвяним колоритом не залишила байдужим нікого. Особливо сподобався центр науки Коперника та планетарій.

Львів 21 грудня 2019

14.02.2020
І ось знову пізнавальна подорож! Учні 5-6 класів поринули у цікаві квести на вулицях та музеях міста лева.

Мигово 24 грудня 2019

13.02.2020
Насолодіться разом з нами чарівною атмосферою засніжених Карпат.

Що таке олімпіада? Листопад 2019

13.02.2020
Це- найкращий спосіб навчитись знаходити вихід у складних ситуаціях, шукати власний алгоритм дій, прикладати неймовірно багато зусиль та часу для досягнення поставленої цілі. І вкотре це роблять наші розумні учні. Микола Гуцол, 7 клас–2 місце на олімпіаді з хімії. Давід Іванов, 9 клас– 2 місце на олімпіаді з англійської мови. Вадим Черновцан, 9 клас– 2 місце на олімпіаді з хімії. Михайло Крохмаль, 9 клас–3 місце на олімпіаді із зарубіжної літератури. Вітаємо! Ви– наша гордість!

Тиждень естетичного виховання 7-11 жовтня 2019

12.12.2019
Як важливо виявити та розвивати творчі здібності наших любих дітей. В нашій школі з 7 по 11 жовтня відбувся тиждень естетичного виховання. Музичні перерви, конкурси малюнків на асфальті, пізнавальні екскурсії, мистецький брейн-ринг та урок-концерт — всі ці заходи згуртовують нашу шкільну родину та спонукають осмислити роль кожного з нас в житті школи.
Load more