Останні коментарі

Навчальні програми

Постер (1)_result

Навчальні програми Нова українська школа – це школа для життя у 21 ст. , яка вчить використовувати знання у суспільстві, яке стрімко розвивається та змінюється.

Для будь-якого суспільства важлива безпека і здоров’я людини; активність її громадян, які готові змінювати та формувати суспільство; фінансова грамотність і підприємливість; охорона навколишнього середовища. Це є ті життєві компетентності, які формуються зі школи.

Сучасне суспільство потребує високоморального фахівця. В школі створена особлива атмосфера поваги, дружніх стосунків між учнями, педагогами та батьками. Особлива увага приділяється вихованню особистості та формуванню рис характеру на основі абсолютних біблійних істин, до яких все частіше звертається сучасне суспільство.

Приватна ЗОШ І-ІІ ст. « Надія» працює за державним освітнім стандартом, видає атестати про базову загальну середню освіту державного зразка. Учні школи також навчаються за міжнародною програмою School of Tomorrow (США) та вивчають ряд предметів (основи здоров’я, екологія, географія, всесвітня історія, економіка, основи бізнесу) англійською мовою.

Школа використовує традиційні методи навчання, поряд з ними робить практичні кроки щодо індивідуалізації навчання. Те, що називається шкільним навчанням ми перетворюємо в серію досить дрібних, легко сприймаючих за один раз цілей, і покладаємо відповідальність за їх досягнення на саму дитину.

Дитина знаходиться в середовищі, де вона вчиться, а не в середовищі, де її вчать. Перед кожним учнем знаходиться картка прогресу (успіхів), яка відображає досягнення учня і картка завдань, з якою він працює кожного дня. Такі методи навчання виховують працездатність, відповідальність та формують характер учня.

В школі успішно працює система заохочень: «шкільні гроші» і «крамнички» з різноманітним шкільним приладдям та іграшками. Як результат, ми отримуємо кероване і мотивоване навчання. В школі навчається 180 учнів. Наповнюваність класів до 18 учнів.